FreeBSD 9.2 +Mysql 5.5 İndir

Örnek Resim

Arkadaşlar bugün sizlerle daha önceden bazı arkadaşlarımızın konularında yer verdiği "metin2dev" forumunda "TheGame" nickli arkadaşın paylaşmış olduğu source build "FreeBSD 9.2 - MySQL 5.5.33" kurulu "vdi" kalıbını sizlerle paylaşacağım. Bazı arkadaşlarımız daha önceden paylaşıldığını öne sürecekler, doğrudur yalanlamıyorum ama böyle ek bir konu ve tam anlamıyla eksiksiz bir şekilde değil. Ayrıca hiçbiri kendi upload etmemiş ben kendim dosyanının boyutununun oldukça büyük olduğunu bundan dolayı da indirirken bazı arkadaşlarımızın muzdarip olduğunu fark ettim. 

Dosyayı indirdim ve rarın iyi bir şekilde sıkıştırılmadığı kanısına vardım, içeriğine kurulum ve açıklama mahiyetinde 2 txt dosyası ekleyerek en mühimi kaynak belirterek tekrar arşivledim ardından upload ettim.(Boyut 7GB'a yakındı 5.3GB'a indi, 1.5-2 GB kadar düşürebildim.) Yalnız bazı küçük yapılması gereken işlemler ve bilinmesi gereken detaylar var. 

Virtual Box'ta kurulumunuzu tamamladıktan sonra çoğunuz Filezilla'dan giriş yapmayı deneyecek ne yazık ki bu FreeBSD'ye Filezilla ile FTP bağlantısı sağlayamazsınız, kullanmanız gereken program WinSCP'dir. Ayrıca bu FreeBSD'de filesınızı kurup oyununuzu açarken muhtemelen lib hatası verecektir çünkü libler eksik. Diğer konularda bunların hiçbirine değinilmemiş ben hepsinin tek bir konuda ele alınmasını sağlıyorum. Aşağıda FreeBSD'nin, WinSCP'nin ve liblerin indirme linkleri bulunuyor gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz... 

Hesap Girişi Yapılmadan veya Siteye Kayıt Olmadan İndirme Linklerini ve Rar Şifresini Göremezsiniz !
You cannot see the Download Links and Rar Password without Account Login or Register!